Szervizvezető

A pozíció megpályázásához fényképes önéletrajzot várunk.

Főbb feladatok:

• A műhely hatékonyságának növelése, erre vonatkozó javaslattétel
• Az autószerelők munkájának irányítása, az erőforrások biztosítása
• A munkafelvevők tevékenységének koordinálása
• Ügyfélkezelés, tájékoztatás, szakmai tanácsadás
• Műszaki vezetővel és a telephely vezetővel való szoros együttműködés

Elvárások:

• Legalább középfokú műszaki szakképesítés
• Hasonló területen vagy autószerelésben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Határozottság, szakmai felkészültség, jó szervező és kommunikációs készség
• B kategóriás jogosítvány, vezetésben szerzett rutin

elküldöm az önéletrajzom