Szerviz munkafelvevő

A pozíció megpályázásához fényképes önéletrajzot várunk.

Főbb feladatok:

  • Szervizrészleg szolgáltatásainak értékesítése, árajánlatok készítése
  • Előjegyzések szervezése, megrendelések kezelése, javítások ütemezése
  • Folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás az ügyfelek felé
  • Szoros együttműködés a szerviz munkatársaival
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, műszaki szakképzettség előny
  • Gyakorlott MS Office számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő rendszerlátó képesség és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú beállítottság, megbízható személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetésben szerzett rutin

elküldöm az önéletrajzom