Gépjármű értékesítő

A pozíció megpályázásához fényképes önéletrajzot várunk.

Főbb feladatok:

  • Új gépjárművek, tartozékok és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Ajánlatok elkészítése, megrendelések és szerződések kezelése
  • Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, az ügyfélkör folyamatos fejlesztése
  • Együttműködés az értékesítés megvalósulását támogató munkatársakkal
  • Rendezvényeken, kiállításokon a cég képviselete

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, kereskedelmi szakképzettség előny
  • Értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség, eredményorientáltság
  • Udvarias ugyanakkor határozott fellépés, igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány, vezetésben szerzett rutin

elküldöm az önéletrajzom