Flotta és bérautó üzletágvezető

A pozíció megpályázásához fényképes önéletrajzot várunk.

Főbb feladatok:

  • A flotta és bérautó üzletág szakmai irányítása, jövedelmezőségének növelése
  • Együttműködésben az értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Napi munkafolyamatok operatív működtetése, flottakezelés, bérautó üzemeltetés
  • Megrendelések és szerződések kezelése, egyéb dokumentációk összeállítása
  • Partneri hálózat ápolása, kapcsolati rendszer továbbfejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat az értékesítés, ügyfélkezelés területén
  • Kiváló kapcsolatteremtő és szervezőkészség, önállóság, felelősségtudat
  • Gyakorlott MS-Office számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetésben rutin

Előny:

  • Naprakész autópiaci és márkaismeret
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalástechnikai ismeret, kiterjedt kapcsolatrendszer

elküldöm az önéletrajzom